Головна » Новини » Статті » Ця ілюстрована періодична таблиця показує, як ми регулярно взаємодіємо з кожним елементом

Ця ілюстрована періодична таблиця показує, як ми регулярно взаємодіємо з кожним елементом

Можливість називати всі елементи періодичної таблиці від актинія до цинку — вражаючий досвід.

Насправді вміти пояснити, як кожен елемент функціонує в реальному світі, є дещо складнішим. Якщо ви згодні, що вивчення повсякденної актуальності всіх елементів Землі так само важливо, як і запам’ятовування їх символів, ознайомтеся з діаграмою нижче. Це графічне зображення, представляє інформацію, знайдену в традиційній періодичній таблиці з піктограмами та етикетками, що вказують, де ви могли зустрітися з кожним елементом у своєму житті.

«Періодична таблиця елементів, у зображеннях і словах» була створена інженером програмного забезпечення Boeing Кітом Еневольдсеном. Він створює дизайн як інструмент для навчання учнів у початкових класах через середню школу, але його також можуть використовувати дорослі, які прагнуть відполірувати свої іржаві знання з уроку хімії. Використання деяких елементів широко відоме: натрій, наприклад, поєднується з зображенням соляного шейкера, в той час як неон проілюстровано підсвіченим рекламним знаком.

Інші, однак, не настільки очевидні: чи знали ви, що стронцій використовується у феєрверках, або що бор можна знайти у спортивному спорядженні? А як щодо скандію на велосипедах чи танталу в мобільних телефонах? Це корисна ілюстрація, яка супроводжує кожен елемент, що зустрічається в природі.