Головна » Новини » Статті » 3 поширені помилки, зроблені під час застосування борної кислоти проти тарганів

3 поширені помилки, зроблені під час застосування борної кислоти проти тарганів

На тарганів неприємно просто дивитися, але головна проблема в тому, що вони здатні переносити хвороби. Тільки один або два з них не були б занадто поганими, але їх не один або два. Якщо ви бачите одного таргана, у вас, ймовірно, є їх кілька сотень захованих у всьому приміщенні. Є багато способів виведення тарганів, включаючи дорогі знищувачі і небезпечні токсичні хімікати, але у вас є і більш дешевий та безпечний варіант. Ви можете ефективно позбутися тарганів, використовуючи порошок борної кислоти, якщо ви уникнете цих трьох важливих помилок, які зроблять ваші зусилля абсолютно марними.

Не вистачає часу? Найбільша помилка

Для тих з вас, кому не вистачає часу зробити приманку, це найбільша помилка, яку ви можете зробити. Найбільша помилка, яку ви можете зробити, це не використовувати борну кислоту з приманкою для тарганів. Спільне використання борної кислоти і приманки майже подвоїть швидкість знищення цих шкідників.

Як це працює?

Борна кислота природним чином міститься в багатьох фруктах і інших рослинах. Матеріал, який ви будете використовувати, проводиться з бури (натрій тетраборнокислий), що видобувається з родовищ корисних копалин. Будучи високотоксичною для тарганів та інших комах, борна кислота при використанні досить безпечна для людей і домашніх тварин.

Для повністю нетоксичного вбивства тарганів використовуйте харчову основу.

Таргани повзуть по порошку борної кислоти, і крихітні частинки чіпляються за їх тіла. Коли вони очищають свої тіла, облизуючи себе в чистоті, вони ковтають борну кислоту (яка діє як отрута шлунка). Вони вмирають невдовзі після цього.

Оскільки таргани не надто перебірливі в їжі, таргани, убиті від отрути, з’їдаються іншими, і цикл триває. Це також стосується їжі, протягненою через борну кислоту. Коли їжу приносять для того, щоб її з’їли інші таргани, всі вони їдять отруту.

Помилка № 1: занадто багато борної кислоти

Найбільша помилка, яку роблять часто, коли використовують борну кислоту, і це застосування в занадто великій кількості препарату. Якщо таргани бачать стінку борної кислоти, як ви думаєте, що вони будуть робити? Звичайно, не варто витрачати сили на те, щоб перелізти через неї, коли обійти її має більше сенсу.

Тут підходить інший варіант, висипте дуже тонкий шар борної кислоти. Майже невидимий шар – те, до чого ви повинні прагнути. Ви повинні використовувати лише стільки субстанції, щоб можна ледве помітити шар борної кислоти неозброєним оком.

Якщо ви використовуєте як дозатор, наприклад пляшку, переконайтеся, що отвір для кришки невеликий. Закрийте отвір пальцем, добре струсіть пляшечку, а потім швидко висипте тонкий шар на поверхню. Ви повинні будете робити це кожен раз, коли вам потрібно нанести пил.

Помилка № 2: Застосування порошку в неправильних місцях

Не менш важливо, де ви наносите порошок. Застосування його в районах, де таргани не часто з’являються, або далеко від місця їх проживання, є неефективним. Дізнайтеся, з яким типом тарганів ви маєте справу і де вони люблять ховатися (щоб зловити деяких для легкої ідентифікації, використовуйте клейові пастки). Потім вичистіть ці ділянки інтенсивними рухами і протріть місця оцтовою кислотою.

Більшості тарганів подобаються темні місця, тому такі області, як під плитою, холодильниками і пустотами під шафами, є відмінними місцями для пошуку. Також шукайте будь-які тріщини або отвори в стінах поблизу. Висипте трохи порошку в них, якщо знайдете. Ви також можете спостерігати, де ви їх бачите найбільше.

Зробіть це, щоб отримати гарне уявлення про те, де вони знаходяться. Вночі залиште світло вимкненим на кілька годин. Потім увійдіть в інфіковану кімнату, включіть світло і подивіться, де вони найбільш сконцентровані або куди вони розбігаються. Дозвольте їм показати вам, де вони ховаються, і займіться цими місцями.

Помилка № 3 – обмеження вашого успіху

Коли люди чують про те, наскільки активна борна кислота, вони отримують неправильне уявлення і роблять помилку, думаючи, що це все, що вони повинні використовувати. Добре, що ви намагаєтеся навчитися правильно використовувати борну кислоту, але не обмежуйте свій успіх. Що мається на увазі під цим? Простіше кажучи, не використовуйте тільки борну кислоту. Комбінуйте борну кислоту з іншими препаратами, щоб отримати ще кращі результати. На сьогодні є хороші комбінації і є погані комбінації. Сліпе об’єднання декількох рішень само по собі є помилкою, яку вам слід уникнути.

Що не працює добре

Клейові пастки будуть утримувати тарганів в одному місці.

Клейова пастка зупинить ефект знищення популяції, що робить борну кислоту таким великим винищувачем шкідників – тому що комахи не зможуть повернутися в гніздо, щоб отруїти інших.

Що буде добре працювати з борною кислотою, а що ні? Давайте почнемо з того, що не працюватиме добре. Не використовуйте клейові пастки після фази ідентифікації, якщо ви використовуєте борну кислоту. Тарган, убитий при контакті з борною кислотою, сам стає вбивцею таргана. Завдяки тому, що таргани їстимуть інших мертвих тарганів, це прекрасно працює в нашу користь. І звісно, це передбачає, що хворий тарган може повернутися в гніздо. Використання пасток для тарганів повністю зводить нанівець цей процес. Шкідник застряє в пастці і не повертається в гніздо, щоб убити інших.

Швидкодіючі вбивці тарганів, можуть вбити їх за лічені секунди, але вони працюють не на користь борної кислоти. Комахи вмирають надто швидко; таким чином, будучи нездатним повернутися в гніздо, щоб убити інших. Якщо вам потрібні більш швидкі результати, і ви можете використовувати синтетичні пестициди, то дотримуйтеся контактних засобів і клейових пасток.

Інші домашні засоби, які будуть відштовхувати або утримувати тарганів, можуть не дуже добре працювати з борною кислотою. Проблема в тому, що ви хочете, щоб популяція вступала в контакт з борною кислотою. Використання засобів від комах, який зупинить їх від дотику до порошку, тільки ускладнить ситуацію.

Крім того, якщо ви перебуваєте на ранніх стадіях боротьби з малою челяддю, ви можете трохи почекати, поки не переконаєтеся, що вона під контролем.

Що добре працює

Що буде добре працювати тоді? Принади для тарганів, прекрасно поєднуються з борною кислотою. Таргани, убиті приманками, також стануть убивцями тарганів (той же ефект, що і борна кислота). Насправді, деякі гелеві приманки використовують борну кислоту в якості активного інгредієнта для знищення комах.

Ще однією перевагою використання цих гелів для тарганів є те, що вони змішані з потужним аттрактантом, якому комаха не може протистояти. Ви також можете наносити гель в місцях, де не можна наносити порошок борної кислоти (наприклад, під шафами і навколо сміттєвого бака). Цей матеріал професійного рівня, тому його нелегко знайти в більшості магазинів на місцях.

Все, що вам потрібно зробити, це нанести порошок тонким шаром в потрібних місцях і дозволити тарганам вбити себе. Це те, що робить цей метод знищення тарганів борною кислотою таким чудовим. Шкідникам буде потрібно якийсь час, щоб вони вимерли. Залежно від ступеня інвазії, може пройти кілька місяців, перш ніж вони повністю зникнуть. Ви повинні побачити зниження їх числа протягом перших 4 тижнів лікування. Також дотримуйтеся кількох профілактичних заходів, щоб вони більше не поверталися, і розгляньте можливість об’єднання інших методів видалення комах, щоб збільшити свої шанси.

Позбавтеся від тарганів якомога швидше.