Головна » Новини » Статті » Різниця між гліцерином рослинного походження та гліколем пропілену (пропіленгліколь) для вейпінгу

Різниця між гліцерином рослинного походження та гліколем пропілену (пропіленгліколь) для вейпінгу

Ми спробуємо пояснити відмінності між двома найбільш широко використовуваними рідкими основами для електронних сигар: пропіленгліколем (PG) і рослинним гліцерином (VG).

Основа, або носій, утримує нікотин і аромат у суспензії, тому ваша електронна сигарета або випарник можуть виробляти густий дим під час видиху.

Пропіленгліколь і рослинний гліцерин є нетоксичними, органічними сполуками і, як правило, вважаються безпечними для споживання FDA. Фактично, ці субстанції широко використовуються в якості харчових добавок у різних комерційно доступних продуктах харчування та продуктах особистої гігієни.

Переваги і недоліки рослинного гліцерину

Густа концистенція

Рослинний гліцерин є набагато густішим розчином порівняно з пропіленгліколем. Він має більш повільну швидкість поглинання гнотів і картомайзерів. Однак це може викликати проблеми, що засмічують механізми атомайзеру для вейпа, які можуть вимагати частої очистки.

Смак більш солодкий

Сам по собі рослинний гліцерин має дещо солодкий природний смак, що також робить солодше рідину для вейпінгу, а ароматизатори відповідно в ній важче виявити.

Менше “поштовху до горла”

Для тих, хто хоче мати більш гладкий процес вейпу, рідини на основі рослинного гліцерину є більш лагідними і забезпечують менший «удар по горлу» порівняно з PG.

Більший пар для вейпінгу

Рослинні гліцеринові е-рідини виробляють значно більше пари через їх більш товсту консистенцію і не викликають алергічних реакцій або подразнень так часто, як пропіленгліколь.

Переваги і недоліки пропіленгліколю

Рідша консистенція

Пропіленгліколь менш в’язкий і має рідку консистенцію. Рідини, що містять пропіленгліколь, рідші, аніж сорти гліцерину рослинного походження, і легко поглинаються картомизерами і танками гніту.

Істинний смак

Пропіленгліколь є речовиною без смаку, та не має запаху, тому жодним чином не змінює аромат концентрату аромату.

Сильніший “поштовх до горла”

Пропіленгликоль буде висихати у роті та горлі, якщо застосовуватиметься регулярно в процесі вейпінгу. PG також виробляє сильний «удар по горлу», сам ефект подібний до тютюнових сигарет.

Алергії

Як відомо, пропіленгліколь викликає алергічні реакції у деяких користувачів. Вони можуть змінюватися від незначних реакцій, таких як відчуття поколювання в горлі, до серйозного подразнення на різних частинах тіла.

Як вибрати між пропіленгліколем та рослинним гліцерином?

Пропіленгліколь е-рідина має тенденцію до кращого потрапляння в горло і більшого смаку під-час вейпу. Рослинний гліцерин дозволяє атомайзерам виробляти більш густіші vape-хмари. Спільнота вейперів рівномірно розділена, коли мова йде про переваги електронної рідини. Деякі надають перевагу інтенсивному подразненню горла більше, ніж аромату і пару, інші користуються солодкими, густими парами електронної сигарети. У інтернет-магазині КОВАЛЕНТ (COVALENT) ми пропонуємо починати з рідини, що містить трохи більшу суміш рослинного гліцерину — 60% або 70% VG. Найбільш поширене співвідношення PG / VG у роздрібних рідинах має показники 30/70, де 70% VG.

Котрий безпечний?

Як рослинний гліцерин, так і пропіленгліколь використовуються в різноманітних харчових продуктах, які ви споживаєте щодня, і вважаються безпечними FDA. Проте в деяких невеликих випадках у людей виникли алергічні реакції на пропіленгліколь; найбільш поширеним є подразнення шкіри.