Головна » Новини » Статті » Мінеральні Добрива та Їх Застосування в Сільському Господарстві

Мінеральні Добрива та Їх Застосування в Сільському Господарстві

Добрива. Для чого купують і від чого залежить ціна

Добрива використовуються щодня фермерами та фермерськими господарствами, щоб допомогти у вирощуванні культур та садів. Для невеликого саду з квітами та рослинами, або для великої ферми з тисячами гектарів сільськогосподарських культур, було розроблено широкий спектр мінеральних добрив, які допомагають різним культурам рости в різних ґрунтах і погодніх умовах. В наш час, купити недорого добрива для саду та городу оптом та у роздріб є можливим завдяки широкому спектру виробників та постачальників.

Хімічні інгредієнти допомагають створювати добрива, які сприяють росту рослин і є економічно ефективними. Ціна на мінеральні добрива залежить від ціни на хімічні інгредієнти та затрати на виробництво. Комерційні та споживчі добрива суворо регулюються як окремими державними нормативами, так і безпосередньо урядом, щоб гарантувати, що вони безпечні для людей, коли ці добрива використовують, поблизу населених пунктів. Також добрива повинні бути безпечними до навколишнього середовища.

Добрива та Їх Застосування в Сільському Господарстві

Використання та переваги

Зі зростанням світового населення, важливо, щоб щороку вироблялося достатньо культур, щоб забезпечити їжею, одягом та іншими сільськогосподарськими продуктами людей по всьому світу. Культури, такі як кукурудза, пшениця і бавовна, отримують поживні речовини з ґрунту, в якому вони вирощуються; різні культури виснажують поживні речовини ґрунту різними способами і з різними швидкостями. Деякі культури сільськогосподарських рослин можуть виснажити живильні речовини в ґрунті лише через декілька сезонів посадки. Добрива відіграють важливу роль у забезпеченні сільськогосподарських культур поживними речовинами, яких вони потребують для вирощування та отримання з них поживної їжі.

Добрива допомагають виростити достатньо рослин, щоб нагодувати населення світу. Але вони можуть зробити ще більше. Клас добрив під назвою мікродобрива розроблений для збагачення культур життєво важливими речовинами, які допомагають підтримувати здоров’я людини. Наприклад, мікронутрієнти, такі як цинк, важливі для харчування людини, особливо дітей. Згідно з дослідженням Організації Об’єднаних Націй, значна частина зернових культур у світі вирощується в ґрунті без достатнього цинку; забезпечення мікродобривами зернових культур збагачує зерно важливим поживними речовинами.

Схема добрива (їх класифікація)

Загалом розрізняють наступні типи добрив

  • неорганічні добрива — хімічно синтезовані добрива
  • органічні добрива — отримані від життєдіяльності живих організмів
  • біодобрива — бактерії і гриби симбіотично пов’язані з посівами

Схема добрива

Інформація про безпеку

Добрива мають важливе значення для безпеки світових продовольчих ресурсів, і їх необхідно використовувати належним чином. Виробництво, продаж і транспортування добрив строго регулюються. Держави мають різні правила та статути, які стосуються використання та процесів виробництва добрив для захисту здоров’я людини та навколишнього середовища.

Крім окремих державних нормативних актів, також уряд регулює виробництво, використання та транспортування добрив. Виробники мінеральних добрив зобов’язані брати участь у нормативних актах управління безпекою виробничих процесів, котрі захищають безпеку працівників по виробництву.

Аміачна селітра, хороше джерело азоту та амонію для рослин, є важливим компонентом у виробництві високоякісних ефективних добрив. Аміачна селітра виробляється з використанням безводного аміаку, газу, який може бути вибухонебезпечним при змішуванні з повітрям. Хоча це добриво застосовується безпечно кожен день, ця функція також означає, що вона може бути небезпечною в недосвідченої людини. Виробники добрив для саду і городу піклуються про безпечне використання та зберігання безводного аміаку та впроваджують заходи безпеки для запобігання або пом’якшення можливих інцидентів з ним. Добрива для саду і городу купити можна безпосередньо у спеціалізованих магазинах. Ціна на добрива може залежати від таких факторів як:

  • виробник добрива
  • сировина з якої виготовлене безпосередньо реактив
  • сфера застосування добрива (добрива для саду, добрива для городу, добрива для квітів, для поля тощо)

Що таке хімічні речовини в добривах?

Більшість хімічних добрив виробляється реакцією кислоти з лугом. Упаковані добрива також часто містять три макроелементи: азот, фосфор і калій. Аміачна селітра, хороше джерело азоту та амонію для рослин, також є важливим компонентом у виробництві високоякісних ефективних добрив.

Доставка здійснюється перевізниками Нова Пошта, Делівері, САТ, або самовивозом зі складів у м.Львів.