» » » Загальні Використання Для Порошкових Металів

Загальні Використання Для Порошкових Металів

posted in: Новини | 0

Якщо ви обговорюєте найкращу формулу або метал, який використовуватимете для вашого виробничого бізнесу, ви можете бути здивовані, дізнавшись, що порошкові метали мають стільки ж застосувань, скільки їх металеві сплави. Насправді, додавання порошкового металу до основного сплаву може збільшити певні бажані властивості та зменшити певні небажані властивості продукції.

Порошкові метали є надзвичайно універсальними і приводять до меншої кількості відходів, коли вони використовуються для виготовлення певних деталей і покриттів для інших металів. Наші найпопулярніші порошкові метали включають червоний і чорний оксид міді, нікель, алюміній, олово і мідь.

Алюмінієвий порошок — порошок алюмінію неймовірно універсальний метал. Його вогненебезпечні властивості роблять його ідеальним для феєрверків і піротехніки. Він використовується для створення металевих фарб, і він використовується у виробництві сонячних батарей в секторі зеленої енергії.

Порошок вісмуту — порошок вісмуту часто використовується при створенні сплавів, включаючи сталь, алюміній і мідні сплави, і він може бути використаний як заміна для свинцю при виробництві радіаційно-захисних продуктів. Він також використовується для виробництва батарей і у створенні зварювальних стрижнів.

Порошок оксиду кадмію — порошок оксиду кадмію часто використовується для створення сплавів срібла та для глазурі, що використовуються на кераміці та для гальванічної сталі. Це також популярний вибір для виробництва прозорих провідників, напівпровідників і нікель-кадмієвих батарей.

Гранульована мідь — мідь в гранулах найчастіше використовується для виготовлення самозмащувальних підшипників, але також використовується в ливарному виробництві, у виробництві фрикційних компонентів і мастильних матеріалів і для деяких типів покриттів.

Залізо порошок — порошок заліза використовується в багатьох галузях промисловості від механічної фільтрації. Зазвичай використовують порошок заліза, включаючи виготовлення магнетиків і магнітних продуктів, в друци, зміцнення заліза і створення фрикційних виробів, таких як гальмівні колодки. Залізо гранульоване також може бути використане в зварювальній промисловості і для покриття поверхні. Цей реагент навіть може бути використаний для створення певних типів барвників і плям.

Марганцевий порошок — порошок марганцю найчастіше використовується в металургійній та залізовиробничій промисловості для створення сплавів для виготовлення інструментів і машин. Сталь і сплави заліза часто використовуються для створення автомобільних деталей і матеріалів для будівельної галузі.

Порошок нікелю — порошок нікелю поєднується з іншими металами, включаючи сталь і залізо, в тих випадках, коли стійкість до корозії є обов’язковою, як у морській промисловості.

Червоний і чорний оксид міді — ці порошкові метали утворюються шляхом об’єднання оксидів міді з міддю. Вони найчастіше використовуються для обробки деревини та пігментів у глазурі та кераміці.

Олово гранульоване — олово гранульоване, а також його порошки М і SW в основному використовуються при розпиленні для корозійної стійкості. Також використовується у виробництві потужних магнітів і самозмазуючих підшипників.

Цинковий порошок — порошок цинку неймовірно універсальний. Він може бути використаний для виготовлення оцинкованої сталі і для створення латуні. Він також використовується в деяких видах фарб і для прецизійного лиття під тиском, а також для металізації інших типів металів.

Замовлення порошків і металів, необхідних для ваших деталей і виробів

Доставка здійснюється перевізниками Нова Пошта, Делівері, САТ, або самовивозом зі складів у м.Львів.