Головна » Новини » Новини » Зимовий омивач скла автомобіля своїми руками

Зимовий омивач скла автомобіля своїми руками


Як зробити зимовий омивач скла автомобіля своїми руками

Зимовий омивач для лобового скла — важлива частина підтримки та турботи для вашого автомобіля. Більшість комерційних лобових склоочисників містять метанол, отруйний хімічний реактив, небезпечний навіть у невеликій кількості. Через небезпеку метанолу як для здоров’я, так і для навколишнього середовища, деякі люди виготовляють власну рідину для миття вітрового скла без метанолу вдома. Зимовий омивач скла своїми руками легко виготовити зі звичайних інгредієнтів домашнього господарства та заощадити гроші в довгостроковій перспективі.

  • Додайте чотири літри дистильованої води до чистої порожньої тари. Виберіть контейнер, в який легко налити і тримати принаймні півтори літри води. Завжди використовуйте дистильовану воду, щоб запобігти утворенню накипу та нальоту у форсунках та насосах.
    Водопровідна вода може використовуватися в надзвичайних ситуаціях. Тільки не забудьте замінити рідину якомога швидше, щоб не пошкодити вашу машину.

  • Відміряйте одну столову ложку рідкого мила або плину та додайте його у воду. Не використовуйте занадто багато мила, ваш зимовий омивач може бути занадто густим. Переконайтеся, що мило не залишає залишків та розводів на склі. Якщо воно дуже піниться, спробуйте інше мило. Цей метод є найкращим, якщо ви передбачаєте, що вам потрібно проїхати через болотяну місцевість.

  • Додайте 1/2 склянки аміаку (водного розчину). Використовуйте нешкідливий аміак, котрий не містить добавок та поверхнево-активних речовин. Будьте обережні з цим кроком, оскільки концентрований аміак може бути небезпечним. Працюйте у добре провітрюваному приміщенні та одягайте рукавички. Після того, як аміак добре розведений водою, він стає відносно безпечним для використання в якості засобу для чищення.

  • Додайте одну склянку ізопропілового спирту, якщо температура опуститься нижче замерзання. Якщо ваша зима м’яка, використовуйте 70% спиртовий розчин. Якщо ви відчуваєте сильну холодну погоду, замість цього використовуйте 99% ізопропанол.

  • Залиште невеликий контейнер вашого розчину на одну ніч. Якщо зимовий омивач скла замерзає, вам потрібно буде додати щонайменше ще одну чашку ізопропанолу. Перевірте свій розчин знову. Цей крок дуже важливий, щоб запобігти замерзанню рідини та розриву шлангу подачі омивача автомобіля.

  • Ретельно перемішайте, струшуючи контейнер. Перед тим, як додати рідину для омивання скла авто в холодну погоду, залийте її теплою рідиною для миття. Також, якщо процес відбувається в теплу погоду, то зазделегідь, рідина може залишитись на ніч у холодильнику. Якщо водний розчин надто розбавлений водою, він замерзне.

На всі перераховані складники (вода дистильована, аміак водний, ізопропиловий спирт або ізопропанол) ви можете дізнатись ціну та купити звернувшись в компанію «КОВАЛЕНТ» за телефонами +3 8(032) 290-31-10, +3 8(068) 22-757-22 або написавши нам на електронну пошту, чи заповнивши контактну форму.

Доставка здійснюється перевізниками Нова Пошта, Делівері, САТ, або самовивозом зі складів у м.Львів.