Головна » Новини » Статті » 7 переваг використання касторової (рицинової) олії

7 переваг використання касторової (рицинової) олії

Касторова олія — ​​це багатоцільова рослинна олія, яку люди використовували тисячі років.

Її виготовляють шляхом видобування олії з насіння рослини Ricinus communis.

Це насіння, відоме як касторові боби, містять токсичний фермент, що називається рицин. Проте процес нагрівання, котрому піддається касторова олія, деактивує його, дозволяючи безпечно використовувати отриману рідину.

Касторова олія має ряд лікарських, промислових і фармацевтичних застосувань.

Зазвичай використовується як добавка до продуктів харчування, медикаментів та засобів для догляду за шкірою, а також як компонент промислового мастила та біодизельного палива.

У Стародавньому Єгипті касторову олію спалювали як пальне в лампах, використовували як природний засіб для лікування захворювань, таких як подразнення очей і навіть давали вагітним жінкам, щоб стимулювати народження дитини.

Сьогодні касторова олія залишається популярним природним лікувальним засобом для загальних потреб, таких як закрепи і захворювання шкіри, зазвичай використовується в натуральних продуктах краси.

Ось 7 переваг при використанні касторової олії.

1. Активне проносне

Можливо, одне з найбільш відомих лікарських застосувань для касторової олії є природне проносне.

Даний реактив класифікується як стимулююче проносне, а це означає, що він збільшує рух м’язів, які виштовхують матеріал через кишечник, допомагаючи очистити кишечник.

Стимуляторні проносні засоби діють швидко і зазвичай використовуються для полегшення тимчасового закрепу.

При оральному вживанні, касторова олія розкладається в тонкому кишечнику, вивільняючи рицинолеву кислоту, жирну кислоту що знаходиться в касторовій олії. Рицинолеву кислоту потім абсорбує кишечник, стимулюючи сильний проносний ефект.

Насправді, кілька досліджень показали, що касторова олія може полегшити закреп.

Наприклад, в одному дослідженні було виявлено, що коли літні люди приймали касторову олію, вони відчували зменшення симптомів запору, включаючи меншу напруженість при дефекації і менші відчуття неповного кишечника.

Хоча рицинова олія вважається безпечною в малих дозах, більші кількості можуть викликати спазми в животі, нудоту, блювоту і діарею.

Хоча касторову олію можна використовувати для полегшення періодичних запорів, не рекомендується застосовувати для лікування довгострокових проблем.

Резюме

Касторову олію можна використовувати як природний засіб для випадкового запору. Тим не менш, цей реактив може викликати побічні ефекти, такі як спазми і діарея та не повинна використовуватися для лікування хронічних запорів.

2. Природний зволожувач

Касторова олія багата рицинолевою кислотою, мононенасиченою жирною кислотою.

Ці типи жирів діють як зволожувачі і можуть бути використані для зволоження шкіри.

Зволожувачі зберігають вологу, запобігаючи втраті води через зовнішній шар шкіри.

Касторова олія часто використовується в косметиці для сприяння гідратації і часто додається до продуктів, таких як лосьйони, макіяжні засоби і миючі засоби.

Ви також можете використовувати цю олію самостійно як натуральну альтернативу для придбаних у магазині зволожуючих засобів і лосьйонів.

Багато популярних зволожуючих продуктів, що містяться в магазинах, містять потенційно шкідливі інгредієнти, такі як консерванти, парфуми та барвники, які можуть роздратувати шкіру і завдати шкоди загальному здоров’ю.

Заміна цих продуктів на касторову олію може допомогти зменшити вплив цих добавок.

Крім того, касторове масло є недорогим і може використовуватися на обличчі та тілі.

Касторова олія є жирною, тому її часто змішують з іншими оліями, як мигдальне, оливкове та кокосове масло, щоб зробити ультра-зволожуючий зволожуючий крем.

Хоча застосування касторової олії до шкіри вважається безпечним для більшості споживачів, вона індивідуально, в рідких випадках, може викликати алергічну реакцію у деяких людей.

Резюме

Касторова олія може допомогти утримувати вологу в шкіряних покривах. Хоча ця натуральна альтернатива комерційним зволожуючим засобам, що купуються споживачами, вона вважається безпечною для більшості, проте іноді може викликати алергічні реакції в деяких унікальних випадках.

3. Сприяє загоєнню ран

Застосування касторової олії до ран створює вологі ділянки, що сприяє загоєнню і запобігає висиханню виразок.

Venelex, популярна мазь, яка використовується в клінічних умовах для лікування ран, містить суміш касторової олії та бальзаму Перу, бальзам, який отримується з дерева міроксилону.

Касторове масло стимулює ріст тканин, так що між раною і навколишнім середовищем може бути сформований бар’єр, що знижує ризик інфікування та проникнення патогенних мікроорганізмів.

Цей реагент також знижує сухість і озноб, нарощування мертвих клітин шкіри, які можуть сповільнювати загоєння ран.

Дослідження показали, що мазі, котрі містять касторову олію, можуть бути особливо корисними в лікуванні пролежнів, ран, що розвиваються від тривалого тиску на шкіру.

Одне дослідження вивчало ранозагоювальну дію мазі, що містить касторову олію, у 861 жителях будинку для літніх людей, які страждають від виразки.

Ті, чиї рани лікувалися касторовою олією, мали більш високі швидкості загоєння і коротші часи загоєння, ніж ті, що лікувалися іншими методами та альтернативними засобами.

Резюме

Касторова олія допомагає загоювати рани шляхом стимулювання росту нових тканин, зменшення сухості і запобігає нарощуванню мертвих клітин шкіри.

4. Вражаючі протизапальні ефекти

Рицинолева кислота, основна жирна кислота, що міститься в касторовій олії, має вражаючі протизапальні властивості.

Дослідження показали, що коли касторову олію застосовують місцево, вона зменшує запалення і знімає біль.

Знижуючі біль і протизапальні властивості касторової олії можуть бути особливо корисні для тих, хто має запальне захворювання, таке як ревматоїдний артрит або псоріаз.

Дослідження на тваринах виявили, що рицинолева кислота зменшує біль і набряклість.

Одне дослідження показало, що лікування гелем, що містить рицинолеву кислоту, призвело до значного зниження болю і запалення при нанесенні на шкіру, порівняно з іншими методами лікування.

Рицинолева кислота також сприяє зменшенню запалення, викликаного клітинами ревматоїдного артриту людини, більше, ніж інші засоби для лікування.

Крім потенціалу касторової олії для зменшення запалення, це може допомогти позбавитися від сухої, подразненої шкіри у тих, хто має псоріаз, завдяки зволожуючим властивостям.

Хоча ці результати є багатообіцяючими, для визначення ефекту касторової олії на запальні захворювання, необхідні більш ретельні дослідження на організмі людей.

Резюме

Касторова олія з високим вмістом рицинолевої кислоти, жирної кислоти, яка, як було показано, допомагає зменшити біль і запалення в дослідженнях на тваринах.

5. Зменшує висип на шкірі

Прищі — це стан шкіри, який може викликати вугрі, заповнені гноєм прищі і великі, болісні набряки на обличчі і тілі.

Це найчастіше зустрічається у підлітків та молодих дорослих і може негативно вплинути на самооцінку.

Касторова олія має кілька якостей, які можуть допомогти зменшити симптоми висипу.

Вважається, що запалення є чинником розвитку і вираженості прищів, тому застосування касторової олії до шкіри може допомогти зменшити симптоми, пов’язані з запаленням.

Вугрі також пов’язані з дисбалансом деяких типів бактерій, які зазвичай зустрічаються на шкірі, включаючи Staphylococcus aureus.

Касторова олія володіє антимікробними властивостями, які можуть допомогти боротися з надмірним зростанням бактерій при нанесенні на шкіру.

Одне лабораторне дослідження виявило, що екстракт касторової олії виявляє значну антибактеріальну силу, гальмуючи ріст декількох бактерій, включаючи Staphylococcus aureus.

Касторова олія також є природним зволожуючим засобом, тому вона може допомогти заспокоїти запалену і подразнену шкіру, характерну для тих, на яких є прищі.

Резюме

Касторова олія допомагає боротися з запаленням, знижує кількість бактерій і заспокоює роздратовану шкіру, яка може бути корисною для тих, хто шукає природні засоби проти прищів та висипу.

6. Лікування від грибка

Candida albicans — це вид грибка, який зазвичай викликає стоматологічні проблеми, такі як надлишковий наліт, інфекції ясен та інфекції кореневих каналів.

Касторова олія володіє протигрибковими властивостями і може допомогти боротися з Candida, зберігаючи ротову порожнину здоровою.

В одному лабораторному дослідженні було встановлено, що рицинова олія повністю усунула від Candida albicans забруднені корені зубів людини.

Касторова олія також може допомогти лікувати зубний стоматит, що викликається зубним протезом. Це поширена проблема у людей похилого віку, які носять протези.

Дослідження, проведене у 30 літніх людей з зубним протезом, показало, що лікування касторовою олією призвело до поліпшення клінічних ознак стоматиту, включаючи запалення.

В іншому дослідженні було виявлено, що чищення зубів і витримка зубних протезів у розчині, що містить касторову олію, призвело до значного зниження кількості Candida у людей похилого віку, які носили протези.

Резюме

Кілька досліджень показали, що касторова олія може допомогти в боротьбі з грибковими інфекціями в роті, викликаними Candida albicans.

7. Зберігає волосся і шкіру голови здоровою

Багато людей використовують касторову олію як природний кондиціонер для волосся.

Сухе або пошкоджене волосся особливо потребує інтенсивного зволожуючого засобу, наприклад, як касторова олія.

Застосування жирів, наприклад, касторової олії до волосся на регулярній основі, допомагає змащувати волосся, збільшуючи гнучкість і зменшуючи шанси на його ламкість.

Касторова олія може принести користь тим, хто страждає від лупи, це загальний стан шкіри голови, що характеризується сухістю та лущенням шкіри на голові.

Хоча існує багато різних причин появи лупи, загалом це захворювання пов’язане з себорейним дерматитом, запальним станом шкіри, що викликає червоні, лускаті плями на шкірі голови.

Завдяки здатності касторової олії зменшувати запалення, це може бути ефективним методом лікування лупи, що викликається себорейним дерматитом.

Крім того, застосування касторової олії до шкіри голови допоможе зволожувати суху шкіру і може запобігти її лущенню.

Резюме

Зволожуючі та протизапальні властивості касторової олії роблять її відмінним варіантом для збереження м’якості та зволоження волосся та зменшує симптоми лупи.

Засртереження щодо касторового масла (рицинової олії)

Багато людей використовують касторову олію для лікування різних захворювань, або шляхом орального вживання олії або нанесення її на шкіру.

Хоча касторова олія, як правило, вважається безпечною, вона може викликати небажані реакції і небажані побічні ефекти у деяких людей.

Може викликати передчасні пологи: рицинова олія використовується медичними працівниками, щоб стимулювати народження. З цієї причини жінки на всіх стадіях вагітності повинні уникати споживання касторової олії.

Може викликати діарею: Хоча це може бути ефективний спосіб полегшити запори, ви можете отримати діарею, якщо ви приймаєте занадто багато цього засобу. Діарея може викликати зневоднення і дисбаланс електролітів.

Може викликати алергічні реакції: Це може викликати алергічну реакцію у деяких людей при нанесенні на шкіру. Спочатку спробуйте застосувати невелику кількість до крихітної ділянки шкіри, щоб побачити, як ваше тіло реагує на рицинову олію.

Резюме

Касторова олія може викликати у деяких людей побічні ефекти, такі як алергічні реакції та діарея. Також може викликати передчасні пологи, тому вагітним жінкам слід уникати її вживання.

Люди використовували касторову олію протягом тисяч років як потужний природний засіб для вирішення багатьох питань охорони здоров’я.

Було доведено, що рицинова олія допомагає полегшити запори і зволожує суху шкіру, серед багатьох інших її застосувань.

Якщо ви шукаєте доступну, багатоцільову олію для зберігання у вашому медичному кабінеті, касторове масло може бути гарним вибором.