Головна » Новини » Новини » Дезінфекція та Засоби (Препарати) Для її Проведення

Дезінфекція та Засоби (Препарати) Для її Проведення

Дезінфекція та Засоби (Препарати) Для її Проведення

Процес дезінфекції є найнеобхіднішим способом боротьби із мікроорганізмами на різних поверхнях та обладнаннях. В більшості випадків, деззасоби використовують в межах медичних закладів, з метою обробки речей, які використовуються щодня та потребують стерильності. Можна навести приклад використання цих засобів у стоматології, при необхідності дезінфікувати обладнання для кожної людини; пунктах здачі крові та проведення аналізів, так як за відсутності стерильності можливе ураження іншої людини небезпечними захворюваннями. Тут же варто згадати і про ветеринарну медицину, яка використовує деззасоби у найбільшій кількості, оскільки має справу із тваринами, зокрема з м’ясною продукцією. У цих та інших сферах дезінфікуючі засоби використовуються з метою здійснення індивідуальної профілактики та знищення популяцій збудників. Тобто, деззасоби купують як науковці, медики, так і працівники, що мають справу з дотримання санітарії. Кожен із нас використовує схожі засоби у себе вдома!

Ви можете купити засоби для дезінфекції та гігієни в одній з перелічених категорій: ветеринарна дезінфекція (для свинарства та птахівництва), дезінфекція інструментів, дезінфекція поверхонь, дезінфекція шкіри, рук та тіла, мийні та чистячи засоби.

Не знаєте де купити дезінфікуючі засоби?

Завітайте до нас! У нашому інтернет-магазині «КОВАЛЕНТ» (COVALENT) ви знайдете препарати для дезінфекції рук, препарати вузького та широкого спектра дії. Придбати спеціальні дезінфікуючі засоби ви можете онлайн, добавивши вибраний вами товар у корзину та вказавши усі необхідні дані. Після цього, наші консультанти зв’яжуться з вами. Або ж, зателефонувати по одному із вказаних номерів телефонів. Товар доставляється усіма відомими в Україні перевізниками такими як Нова Пошта, Делівері, САТ, ІнТайм. При цьому, ви можете обрати найзручніший для вас спосіб оплати товару. Все це ви отримаєте за найвигіднішими цінами!

Доставка здійснюється перевізниками Нова Пошта, Делівері, САТ, або самовивозом зі складів у м.Львів.