Головна » Новини » Uncategorized » Застосування пероксиду водню у басейні

Застосування пероксиду водню у басейні

Перекись для басейнів основні поняття

Наявність власного домашнього басейну є зручною та вигідною покупкою. Вам не потрібно стояти у черзі у оздоровчих центрах або ж комплексах. Однак, слід пам’ятати про те, що перш ніж встановити басейн слід потурбуватись про те, як його чистити. Зазвичай, система очищення включає в себе три етапи: видалення крупного сміття; безпосередня фільтрація води та проведення дезінфекції.

Для очистки басейну від забруднення використовують спеціальну фільтруючу систему, що видаляє сміття автоматично. До їх складу входять різного роду фільтри: пісочні, вугільні тощо.

Окрім спеціальних установок, можливе використання різних речовин, зокрема пероксиду водню. Варто зазначити, що аптечний пероксид водню має іншу концентрацію діючої речовини, тому використовувати його у басейні заборонено. Для очищення водойми застосовують перекис у вигляді рідини, інколи у таблетках.

Для цього, встановлюють відповідні резервуари з простою фільтраційною системою. Варто вказати що пероксид водню, за своїми властивостями є рідиною без кольору, з характерним залізним смаком. Він добре розчиняється у воді та застосовується як окисник та відновник.

Серед переваг використання пероксиду водню можна виділити наступні: доступна ціна, нейтральний запах речовини та знебарвлення води. Після використання залишки цієї речовини вивітрюються, не залишаючи слідів на плитці.

Дозування пероксиду водню при очищенні води у басейнах

Використання пероксиду водню, як очищувача для басейну, необхідне тоді, коли вода швидко помутніла, з’явився слиз зеленого кольору на стінках тощо. Доза внесення залежить від об’єму резервуара. Середнє значення очищення води пероксиду водню відбуваєтьсяу відношенні 700 мл речовини на 1 кубометр води. Якщо забруднення води є інтенсивним, то концентрацію розчину збільшують у два рази. До початку робіт необхідно вдягнути спеціальний одяг, який би захистив від пошкоджень шкіру та дихальні шляхи. Після виконання очистки включається фільтраційний насос. Після завершення очищення воду в басейні відстоюють не менше доби.

Пероксид водню справиться із забрудненням досить швидко та ефективно. Додається цей хімічний засіб дуже просто, без особливих навичок та знань, іноді використовується концентрована таблетка.

Інколи, після використання пероксиду водню, на дні басейну утворюється коричневий наліт. Для його видалення необхідно використати скімер. Тобто, використання пероксиду водню допоможе швидко знищити мікроорганізми без шкоди для здоров’я.

Що стосується безпосереднього очищення води, то застосовуються сполуки до складу яких входить іони хлору. Дані сполуки містять фракції, що розчиняються у воді повільно. Тому і забезпечується постійність процесів хлорування. В результаті правильного дозування та при підтримці рівня кислотності вдається уникнути багатьох негативних ефектів хлорування.

Під-час обробки басейну також варто звернути увагу на достатній рівень води, хлору та рН у басейні.