Головна » Новини » Новини » Термометри лабораторні

Термометри лабораторні

Термометри — прилади що знайшли свою нішу в найрізноманітніших галузях: у промисловості та господарстві, в туризмі та медицині, навчальних закладах та геологічній розвідці тощо.

Можна купити такі різновиди термометрів: віконні, для лазні та сауни, фасадні, автомобільні, кімнатні, офісні, лабораторні, для спальні, для дитячої кімнати, для кухні, для басейну, для вина та пива (спиртовий термометр часто іде в комлекті як спиртомір), для акваріумів, для холодильників і морозильних камер, для м’яса, для консервування, грунтові (квіткові), декоративні та сувенірні, біметалічні, електронні (цифровий термометр), термогігрометри (термометр з виносним датчиком або вмонтованим), медичні (ртутний термометр).

Термометры
Термометри

В залежності від виконання і сфери застосування ціна на термометр може коливатись в досить широких межах. Для прикладу звичайний технічний або лабораторний термометр буде не дорожче порівняно з інфрачервоним або ж термометром з радіодатчиком (серія RST).

Різного роду лабораторні термометри, електронні (цифрові) термометри, спиртові та медичні термометри, термометри опору постачаються в спеціальному упакуванні що унеможливлює їх пошкодження.